Ana Sayfa     |      Yönetim

Ana Sayfa     |      Yönetim     |     Faaliyetlerimiz   |    Duyurular     |      İletişim

Ana Sayfa
 
   
Ana Sayfa
 
 
Amacımız
 
 
Yönetim
 
 
Kurucularımız
 
 
Faaliyetlerimiz
 
 
Duyurular
 
 
İletişim
 
     
 
 
FAALİYETLERİMİZ
  2010 YILI FAALİYETLERİMİZ
 

-13 Ocak 2010 tarihinde sanayicilerden KAYSO Meclis Üyesi Sn. Ali BAKTIR’ın Üniversite-Sanayi işbirliği çerçevesinde İletişim Fakültesi bünyesindeki Kampus TV ye konuk oldu ve bu platformda tecrübelerini izleyicilerle paylaştı.
-14-15 Ocak tarihlerinde Vakıf, KAYSO ve AKİB işbirliğinde KAYSO’da, açılış konuşmasını Vakıf Yönetim Kurulu üyesi Mahmut BAŞYAZICIOĞLU’nun yaptığı Dış Ticaret Eğitim Semineri düzenlendi. 17 Şubat 2010 tarihinde Erciyes Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde yüksek Lisans tezi çalışmasında bulunan bir araştırmacıya talebi üzerine elyaf test cihazı bulunan sanayi kuruluşlarının araştırmasının yapılarak bir liste temin edilip kendisine ulaştırıldı.
-Vakfın Web Sayfası faaliyete geçti.
-09 Nisan 2010 tarihinde olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
-02 Haziran 2010 tarihinde Kayseri Hilton Otelde Ekonomist Dergisinin önderliğinde Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray’ın Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf ATEŞ’in, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in katılımı ile yapılan “Türkiye Global KOBİ’ler Platformu, İş Ortağım Buluşmaları konulu toplantıya Vakfın organizasyonu ile Erciyes Üniversitesi’nden öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımları sağlandı.
-Vakıf Yönetim Kurulu üyeleri ile sanayicilerin Ramazan ayı içerisinde gerçekleştirilen KAYSO Meclis Toplantısında ve akabinde ki iftar yemeğinde bir araya getirildiler.
-Vakf, KAYSO’nun T.C. Orta Anadolu Kalkınma Ajansı’nın yürüttüğü küçük ölçekli altyapı Projeleri Mali Destek Programı kapsamında sunulan “KAYSO Online Hizmet Altyapısı Entegrasyon Projesi”’ne herhangi bir mali katkı sağlamadan, projenin hedef kitleye tanıtımı ve bilinirliğinin artırılmasına katkıda bulunmak amacıyla iştirakçi kuruluş olarak katıldı.
-Yaz dönemi stajı için KAYSO’ya başvuran 89 üniversite öğrencisine, yapılan organizasyonla stajlarını yapabilecekleri işyerleri bulundu.
 

New Page 1
 
 
 
 
 
 
 
     
Üniversite Sanayi Araştırma Hizm